Kocsis Máté: nem csak jövőt választunk, háború és béke kérdésében is döntünk
2022.04.03. 16:30
Kocsis Máté azt mondta, ha a baloldal kerül hatalomra, akkor könnyen belesodródhat Magyarország a háborúba.
Ezt nem engedhetjük.”
– hangsúlyozta.
A politikus arra két mindenkit, hogy éljen szavazati jogával, hiszen „a szavazás egy ünnep”.
Kocsis Máté felhívta a figyelmet arra is, hogy vasárnap népszavazáson döntünk a gyermekek védelméről. Arra kérte a szavazókat, hogy a referendumon voksoljanak négy nemmel, az országgyűlési választáson pedig támogassák a Fidesz és a KDNP egyéni jelöltjeit, valamint országos listáját.
Arra a kérdésre válaszolva, hogy megszerzik-e a kétharmadot, Kocsis Máté arról beszélt: ha a választók akarata parlamenti többséget ad egy politikai közösségnek, az óriási megtiszteltetés és felelősség. Az, hogy ez a többség mekkora, „teljesen másodlagos” – mondta.
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Kós Hubert meghódította Rómában Európát
Kós Hubert aranyérmet nyert 200 méter vegyesen a római úszó Európa-bajnokság zárónapján. Késely Ajna bronzérmes, Fábián Bettina negyedik lett 400 gyorson. Jakabos Zsuzsanna pedig az 5. helyen végzett 200 méter pillangón. A magyar csapat 5 arany-, 7 ezüst- és 3 bronzéremmel zárt Rómában.
Magyarul kapta az ívet Soros, rekordott döntött a német villamosenergiaár
Zelenszkij pedig tudta mikor támadnak az oroszok...
Paradoxon: az angolok bevetették a haditengerészetet a migránsok ellen, de még többen jöttek
Nem sikerült teljesíteniük az egyik Brexit-ígéretet.