Kövekkel dobálták meg a rendőröket a magyar-szerb határnál
2021.08.28. 09:20
Hercegszántónál, a magyar-szerb határnál egy 17 emberből álló csoport akart illegálisan átjutni Magyarországra pénteken 20 óra 45 perckor, de a Készenléti Rendőrség járőreit meglátva elszaladtak.
Senki sem sérült meg – olvasható a közleményben.
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Argentínában is felbukkant a majomhimlő
Argentínában két férfit diagnosztizáltak majomhimlő-fertőzéssel: ez volt az első alkalom, hogy a világszerte terjedő vírus jelenlétét Latin-Amerikában is megerősítették.
Hibázott a rendőrség, Oroszország hiperszonikus rakétája, Jakabéknál mindig történik valami
Ez történt ma.
Gyurcsányéknak visszanyal a fagyi
Vannak helyzetek, amikor szívesen használjuk a szemléltető kifejezést: a fagyi visszanyal!
Ezek akartak kormányozni
Ezek akartak utat mutatni a magyar embereknek. Ezek, akik még a saját pártjukban sem képesek rendet tartani. Hálásak lehetünk a honfitársainknak, hogy sokkal okosabbak annál, hogy bármi esélyt adtak volna ennek a baloldali szerencsétlenkedésnek.
Elismerte hibáját a texasi rendőrség az iskolai lövöldözés kapcsán
Közben pedig az amerikai Országos Fegyverszövetség (NRA) kiállt a fegyverviselés joga mellett texasi konferenciáján.
Oroszország újra hiperszonikus rakétát tesztelt
Oroszország újra hiperszonikus cirkálórakétát tesztelt sikeresen – jelentette be az orosz védelmi minisztérium szombaton.