„Folytatni kell a közúthálózat fejlesztését”
2020.08.25. 12:00
Szijjártó Péter elmondta: 2010 óta félezer kilométer autópálya, illetve gyorsforgalmi út készült el az országban, és hatezer kilométer főbb utat korszerűsítettek.
Ebben az évben 214 útfelújítási projekt 642 kilométer úrszakaszt érint, 2024-ig pedig ötezer milliárd forintot költenek közúti és vasúti fejlesztésekre – sorolta a tárcavezető.
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Csaknem 115 ezer adag Pfizer-BioNTech-vakcina érkezett Magyarországra
Eddig a gyártó által Magyarországra szállított dózisok mennyisége meghaladja a 850 ezret.
Az oltással a fő cél megakadályozni a súlyos, szövődményes eseteket
A koronavírus-járvány jelenlegi szakaszában az a legfontosabb, hogy meg tudjuk akadályozni a súlyos lefolyású, szövődményes eseteket és a fertőzöttek kórházba kerülését. Erre valamennyi védőoltás képes – közölte Müller Cecília országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs online sajtótájékoztatóján kedden.
Gyurcsány Ferenc ismét hazudik naiv rajongóinak, ezúttal az oltásokról
Roppant szánalmas dolog, ha a régi miniszterelnök a mostani miniszterelnököt azzal vádolja, hogy nem is azt a vakcinát kapta meg, amelyiket a sajtóban is látni lehetett – írta Kocsis Máté a közösségi oldalán.
Újabb fake news a Soros-blogtól: szó sincs néppárti gesztusról
Ismét nem sikerült a valóságot megírnia a 444.hu nevű fake news gyárnak.
Gyurcsány tejfölösdoboza
Gyurcsány Ferenc édesanyja gyakran tette tejfölösdobozba a csirkepaprikást, tehát Orbán Viktor valójában nem is a kínai vakcinát kapta meg. Nem érthető? Pedig teljesen logikus.