Elveszítette veretlenségét a Patriots

2015.11.30. 11:50

Elveszítette veretlenségét a címvédő New England Patriots az NFL-ben, mivel hosszabbításban 30-24-re alulmaradt a Peyton Manninget sérülés miatt nélkülöző Denver Broncos-szal szemben.

A Tom Brady irányította New England remekül kezdte ugyan a mérkőzést, hiszen a második negyedben 14:0-ra vezetett. Az utolsó negyed elejéig még mindig őrizte előnyét a címvédő, de egy perccel a vége előtt már a denveri szurkolók örülhettek (21:24).

A Broncos azonban a bravúros fordítás ellenére sem tudta megnyerni a meccset a rendes játékidőben, mivel Brady pillanatok alatt mezőnygólig juttatta csapát, így végül hosszabbítás várt a csapatokra.

A hosszabbításban a Broncos kiválóan védekezett, majd egy touchdownnal a győzelmet is megszerezte. A címvédő Patriots vereségével már csak a Carolina Panthers csapata mondhatja el magáról, hogy veretlen az idei alapszakaszban.