Alig esett gól a fordulóban, az utolsó percben mentett pontot a Fradi

2018.04.21. 19:00

Az NB I. 27. fordulójának eredményei.

A Ferencváros sokáig úgy tűnt, kikap otthon a Pakstól, végül azonban az emberelőnyben játszó zöldek a hosszabbítás végén egy büntetőből szerzett góllal egyenlítettek, 2—2 lett a vége. Nagy esélyt kapott ezzel az este pályára lépő Videoton.

A Felcsút 1—0-ra nyert a Diósgyőr ellen idegenben, egyre nagyobb bajban a miskolciak.

Nem született gól a Honvéd-Újpest, a Mezőkövesd-Vasas és a Haladás-Balmazújváros találkozón sem.

Este Videoton-Debrecen.

A Vasas továbbra is utolsó, a Mezőkövesd és a Balmazújváros egy ponttal előzi az angyalföldieket, a 9. helyen 30 ponttal, három pontra az utolsó helytől a DVTK áll.

A tabellát még a Fradi vezeti, de ha a Videoton este győz, pontelőnnyel átveszi a vezetést. Az Újpest a harmadik 38 ponttal, de egy ponttal mögöttük ott a Debrecen és a Honvéd.

A magyar focival kapcsolatos további hírekért kövessétek a Pörge szurkol Facebook-oldalt!