Simán nyert a Fradi, döbbenetesen nagyot bénázott a Vasas

2017.06.29. 20:45

Európa Liga selejtezõ, elsõ forduló.

Az FTC egy viszonylag gyenge színvonalú meccsen egy nagyon rosszul játszó Jelgavát győzött le 2—0-ra. Varga Roland volt a meccs embere, az ő játékában volt kreativitás és akarat, ez pedig elég volt két gólhoz, ami a Fradinak valószínűleg továbbjutást ér majd.

A Vasas nem kezdett jól, a Beitar szerzett vezetést, majd némi szerencsével fordított az angyalföldi csapat. A második félidőre egy jobb Vasas jött ki, hamar 3—1 lett a magyar csapat előnye, és a folytatásban akár több gólt is szerezhetett volna a Vasas, igaz, a Beitar is. A 87. percig úgy tűnt, némi meglepetésre nyer a magyar csapat, ám ekkor jött a dráma.

A Beitar Jeruzsálem Benayoun vezetésével öt perc alatt három gólt lőtt, 4—3-ra nyert, így nehéz helyzetbe került a Vasas, itthon nyerniük kellene.

Részletesebb tudósítást ITT olvashattok, 20:45-től Videoton-Balzan.

UPDATE: A Videoton kínkeservesen, de végül két góllal, 2—0-ra nyert a Balzan ellen, így jó az esélye a továbbjutásra a fehérvári csapatnak.