Otthon égett meg a Fradi, simán nyert a Vidi

2016.11.05. 17:40

Az NB I 15. fordulójának legnagyobb meglepetését a Paks okozta, ez a 18 órakor kezdõdõ meccs megnézése nélkül is biztosan kijelenthetõ.

Hatból öt mérkőzést rendeztek 15:30-tól az NB I-ben.

A Haladás-MTK egy gyors gólváltással lett 1-1, a döntetlen igazán egyik csapatnak sem jó. Szintén döntetlen, 0-0 lett a Mezőkövesd-Debrecen.

A Honvéd az utolsó 20 percben szerzett két góllal megérdemelten verte a sereghajtó Diósgyőrt, Lanzafame ismét betalált, holtversenyben már vezeti góllövőlistát.

A Videoton Felcsúton fogadta a Gyirmótot, és már az első félidőben eldöntötte a meccset a fehérvári csapat. A vége 4-0 lett, ezzel a Vidi második, megelőzte a Fradit.

A Ferencváros óriási meglepetésre kikapott hazai pályán a Pakstól. A félidő 0-1 volt Hahn góljával, majd Koltai megduplázta az előnyt. Lovrencsics csak szépíteni tudott, 1-2 a végeredmény.

Az Újpest-Vasas találkozót 18 órától rendezik Kecskeméten, a Vasas az eredméntől függetlenül marad az élen, a két kieső a Gyirmót és a DVTK jelenleg.

Frissítés: UTE-Vasas 2-2, így az angyalföldiek előnye 3 pont a Vidi előtt.