Anglia földbe döngölte Panamát

2018.06.24. 16:01

A Panama elleni gólzáporos gyõzelemmel Anglia már biztos továbbjutó.

Az első félidőben már eldőlt minden, a 8. percben Stones a szöglet után fejelt, a 22. percben Kane jogos 11-est lőtt be, a 36. percben Lingard csavart kb. 20 méterről egy szép gólt, a 40-ben szabadrúgásvariáció után Stones közvetlen közelről fejelt gólt. A félidő végül 5–0 lett, mert az angolok kaptak még egy 11-est. Ezt a videobíró is megnézte, Stonest rántották le, Kane lőtte a 11-est a 46. percben.

A második félidőben már nem volt ekkora gólzápor. Az angolok végül sokkal könnyebben győztek, mint azt bárki várta volna.

A 62. percben Kane-ről bepattant egy labda, ezzel 6–0 lett az állás. Végül a 78. percben Baloy szépített egy ívelésből. A panamaiak nagyon örültek egyetlen szépítő góljuknak. Aranyos volt, ahogy a 6–1-et ünnepelték.