CÍMKE: úszás

Szárnyalnak a magyar fiatalok az ifjúsági olimpián

A magyar küldöttség az éremtáblázat második helyén áll.

Az amerikai úszók eldönthetik, hogy a nők vagy a férfiak között akarnak versenyezni

Az amerikai úszószövetség döntése értelmében a transznemű versenyzők maguk választhatják meg, hogy a férfiak, avagy a nők mezőnyében kívánnak elindulni a szövetség által rendezett versenyeken.

Hosszú Katinka Eindhovenben is remekelt

Hosszú Katinka egy arany- és egy bronzérmet szerzett vasárnap az úszók világkupájának eindhoveni rövidpályás állomásának zárónapján.

Indul a háború Hosszú Katinka és a férje között

Shane Tusup két ügyvédet is fogadott, hogy minél jobban járjon a válással.

Hosszú Katinka megállíthatatlan: négy érmet is szerzett szombaton

Nagyot ment Hosszú Katinka az úszók idei világkupa-sorozatának nyitóállomásán, az oroszországi Kazanyban zajló viadal második napján.

Verrasztó Dávid aranyérmes 400 méter vegyesen!

A címvédő Verrasztó Dávid aranyérmet nyert csütörtökön 400 méter vegyesen a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.

Kapás Boglárka aranyérmes az Eb-n

Kapás Boglárka aranyérmet nyert 200 méter pillangón a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokság hétfői versenynapján.

Megvan az úszóválogatott első aranyérme Glasgow-ban

Milák Kristóf arany-, míg Kenderesi Tamás ezüstérmet nyert vasárnap 200 méter pillangóúszásban a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon.

Hosszú Katinka bemutatta új edzőjét

A háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinka közösségi oldalain egy képpel illusztrálva mutatta be új edzőjét, Petrov Árpádot és az Iron Swim Kft. néven alakult úszóegyesületének stábját.

Megvan, ki lesz Hosszú Katinka új edzője

hajrá, magyarok!

Az EB-re már az új edző kíséri el Katinkát.

Németország: a muszlimok kérésére csak férfiak úszhatnak a medencében bizonyos időpontokban

A német kisváros arab egyesülete arra kérte az uszodát, hogy legyen külön idősáv, amikor csak férfiak használhatják a medencét.

Egy bécsi uszodában már az iszlám az úr

Van olyan úszókurzus, amin csak férfiak vehetnek részt.

Hosszú Katinka: Shane-nel folytatjuk a közös munkát

Nehéz időszak áll mögöttük a magánéleti krízis miatt, de megpróbálják az adott helyzetből a legtöbbet kihozni, mondta a molcsapat.hu oldalnak szombaton a háromszoros olimpiai bajnok úszónő, Hosszú Katinka, aki először nyilatkozott hosszan azt követően, hogy hónapokkal ezelőtt válságba jutott házassága edző-férjével, az amerikai Shane Tusuppal.

Továbbra is Shane Tusup edzi Hosszú Katinkát

Minderről maga az olimpiai bajnok úszó vallott.

Hosszú Katinka a legjobb női sportoló

A Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) európai tagozatának (AIPS Europe) tagjai Hosszú Katinkát választották 2017 legjobb női sportolójának.

Hosszú Katinka megállíthatatlan

A koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján Hosszú Katinka 200 vegyesen is győzött. A sportoló 50 háton is megvédte a címét. Meglepő? Aligha!

Hosszú Katinka ismét lemosta a mezőnyt

A magyar sportoló 400 vegyesen lett Európa-bajnok.

Hosszú Katinka és Kapás Boglárka aratott az úszóversenyen

Hosszú Katinka arany- és ezüst-, Kapás Boglárka pedig bronzérmet szerzett az úszók rövidpályás világkupájában.

A migránsoknak hála Ausztriában már úszni sem lehet olyan egyszerűen

amerika, london, párizs

Egy fotós és barátnője egy Bécshez közeli tóban szeretett volna úszni még a nyáron, de ez nem mindenkinek tetszett a környéken.

Gyurta Dániel: jó esélye lett volna Budapestnek a 2024-es olimpiára

Az olimpiai bajnok sportoló az M1 esti műsorának vendége volt.

Hosszú Katinka óriásit adományozott

Hosszú Katinka segítségével hárommillió forinttal támogatja a MOL-csoport a Gézengúz Alapítványt, amely a koraszülött és a születéskor sérült gyerekek gyógyításával és fejlesztésével foglalkozik.

Ezzel kezdi a napot Hosszú Katinka

Új hobbija van az érmeket sorra halmozó úszónak.

Lemondott az úszószövetség elnöke

Az úszók pénteki közgyűlésén jelentette be a lemondását Bienerth Gusztáv.

Hihetetlen, amit Hosszú Katinka csinál

Hosszú Katinka két számban nyert az úszók Eindhovenben zajló rövidpályás világkupájának pénteki nyitónapján.