CÍMKE: újpest

Megégett a Videoton, ismét nyert a Felcsút

Az NB I kilencedik fordulójának eredményei.

Ha kedd, akkor büntet az MLSZ

Egymillió forintos pénzbüntetést és egy bajnoki mérkőzésre szóló zárt kapus eltiltást kapott az Újpest FC a Magyar Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottságától.

Drámai meccsen nyert derbit a Honvéd

Az NB I ötödik fordulójának eredményei.

Először nyert idén az Újpest

Az NB I negyedik fordulójának vasárnapi eredményei.

Gálázott a Fradi, hatalmas lúzer az Újpest

Az NB I harmadik fordulójának eredményei.

Hét éve nem volt olyan, mint ami most az Újpesttel történt

Rég nem volt ilyen szigorú a szövetség, ráadásul ehhez két forduló is elég volt a liláknak.

Kiderült, hogy nem jó ötlet a vizes vébé alatt kezdeni az NB I-et

hajrá, magyarok!

Így is garantált a zárt kapus büntetés az Újpest számára. 6566-an voltunk kint az Újpest-Fradin, beszámoló következik!

Izgalmas, lüktető meccset és döntetlent hozott a derbi

Az Újpest kétszer is megszerezte a vezetést, de az FTC mindkétszer egyenlített. A hétvége további eredményeit is itt olvashatjátok.

Az Újpest tulajdonosa beszólt a szurkolóknak

Roderick Duchatelet elmondta, hogy az új címer végleges, és ezt mindenkinek el kell fogadnia. Nem hagyta ki azt sem, hogy szidja kicsit a döntés ellenzőit.

Kicsit túltolták az Újpest-szurkolók a buzizást és a cigányozást

A lila-fehér szurkolók Pakson 250-nél is többször használták a "cigány", a "buzi" szót, illetve néhány egyéb inkriminált kifejezést is.

Vége a várakozásnak, folytatódik az NB I

Két mérkőzés már le is ment a labdarúgó-bajnokság első fordulójából.

A régi címerért tüntettek az Újpest-szurkolók

Az Újpest FC labdarúgócsapata hétfőn megváltoztatott címerének visszaállításáért tüntetett 600-800 szurkoló a Szusza Ferenc Stadion főbejáratánál szombaton.

Az új címer ellen tüntetnek szombaton

Az Újpest szurkolói szombatra hirdettek meg tüntetést a csapat új címere ellen tiltakozásul.

Megújul az Újpest címere, de bár ne újulna

Lehet szavazni is arról, hogy milyen legyen a lilák új címere. Sajnos a jelenlegire nem lehet...

Brutális összeget hajtott be az MLSZ az utolsó fordulóban

A rekordszámú néző rekordmennyiségű bírságot hozott az NB I-ben.

Távozik az Újpest legendája

Eddig is lehetett már sejteni, hogy ez lesz, ma hivatalossá vált.

Ez az, amit nem kapsz meg a San Siróban

Meccsbeszámolók a három nyolcason! A hétről hétre jelentkező, megújult meccsrejárós sorozatunk idei tizenötödik része.

Szinte már bajnok a Honvéd, bajban az MTK

Az NB I 32. fordulójának eredményei.

Dzsudzsák csak egy közepes futballista

Keményen beszólt a magyar válogatott csapatkapitányának egy korábbi legenda.

Botlott a Videoton, a Honvéd újra az élen

Az NB I 27. fordulójának eredményei.

Kikapott a listavezető, Kispesten nyert az Újpest

Az NB I 26. fordulójának első két meccsének eredménye.

Meccsbeszámolók a három nyolcason! A hétről hétre jelentkező, megújult meccsrejárós sorozatunk idei negyedik része.

Ki hitte volna? Az Újpestet és a Fradit is megbüntette az MLSZ

Kedden szokás szerint jött a büntetés minden olyan csapatnak, amelynek a meccsein sokan voltak kint.

Meccsbeszámolók a három nyolcason! A hétről hétre jelentkező, megújult meccsrejárós sorozatunk idei harmadik része.

Botlott a Vasas, élen a Honvéd

Az NB I 21. fordulójának eredményei.

Vége a bohózatnak, Újpesten lesz a derbi

Bár az elmúlt néhány napban már szinte biztos volt, hogy az Újpest valóban hazai környezetben fogadja ősi riválisát, hónapokig kérdéses volt, hol lesz a meccs, végül pénteken született meg a hivatalos döntés