Szerezd meg: Apple Store
Szerezd meg: Google Play

CÍMKE: tenisz

Babos Tímea a világranglistán is előrelépett

Babos Tímea öt helyet javítva a hetedik párosban a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Babos Tímea: "A sírból hoztuk vissza a meccset"

A magyar teniszező elmondása szerint a sírból hozták vissza a meccset.

Megvan az első magyar világbajnok teniszező!

hajrá, magyarok!

Babos Tímea és a cseh Andrea Hlavackova nyerte meg a hétmillió dollár összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét.

Reggel 7:59

Reggel 7:59

7:59

Berlusconi visszatért; Kemény lépéssel válaszolhat az USA a rejtélyes hangtámadásra; Fucsovics, a hős: "imádok a hazámért játszani". A reggel legfontosabb hírei a 888-on.

Fucsovics, a hős: "imádok a hazámért játszani"

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Karen Hacsanovot az oroszok elleni budapesti tenisz Davis Kupa-párharc vasárnapi zárónapján, ezzel a magyarok 3-1-re megnyerték a csatát, és 21 év után visszajutottak a világcsoportba.

"Meglátjuk, milyen színű lesz a gyerek, talán tejcsoki?" - mondta a román teniszező

Ilie Nastase a hétvégi, Nagy-Britannia elleni mérkőzést felvezető pénteki sajtóeseményen tett rasszista és szexista megjegyzéseket, később pedig a meccsen is letette a névjegyét.

Náci himnusz szólt Hawaiin

Kicsit elnézték a Fed-kupa szervezői, hogy melyik a jelenleg használatos német himnusz. A csapat tagjai úgy érzik, megalázták őket.

Magyar teniszező nyerte az Australian Opent

Piros Zsombor nyerte meg a juniorok versenyét a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Dübörög a píszí: kirúgtak egy riportert, pedig nem is érteni, mit mondott

Az ESPN sportcsatorna megvált az egyik kommentátorától, pedig nem is tudni pontosan, hogy mit mondott. A csatorna szerint körültekintőbbnek kellett volna lennie.

Újra ott lesz a WTA-világbajnokságon Babos Tímea

A magyar éljátékos 2016-os eredményei alapján lehet ott a nyolc párt számláló mezőnyben a szingapúri női tenisz vb-n.

Mats Wilander szokatlan segítsége a magyar tenisznek

Sok sportjellegű beruházás zajlik az országban, de a magyar teniszsport új fellegvára, amely most kerül átadásra, nyugodtan nevezhető igazi gyöngyszemnek.

Magyar teniszező az év visszatérője - interjú

21 nemzetközi meccset, három tornát és egy-egy egyéni valamint páros országos bajnoki címet nyert a korábbi világranglista 153. Balázs Attila, aki két év után úgy döntött, komolyan visszatér a versenytenisz világba.

Babos Tímea újabb karriercsúcsa

Soha nem állt még ilyen jól Babos a világranglistán.

Djokovics is tud veszíteni: Wawrinka a US Open bajnoka!

A svájci Stan Wawrinka először nyerte meg a férfi egyest az amerikai nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben négy szettben legyőzte a címvédő szerb Novak Djokovicot.