CÍMKE: hajrá, magyarok!

Jövő szerdán fogadja az AEK Athént a Vidi

A Vidi FC labdarúgócsapata jövő szerdán 21 órától fogadja a budapesti Groupama Arénában a görög AEK Athén együttesét a Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik, utolsó fordulójában.

Megvan az úszóválogatott első aranyérme Glasgow-ban

Milák Kristóf arany-, míg Kenderesi Tamás ezüstérmet nyert vasárnap 200 méter pillangóúszásban a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon.

Húsz éve nem volt ilyen: magyar Eb-arany női tornában!

hajrá, magyarok!

Dévai Boglárka aranyérmet nyert ugrásban a glasgow-i tornász Európa-bajnokságon.

Három arany és összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

A magyar versenyzők három aranyérmet és egy-egy ezüstöt, valamint bronzot szereztek vasárnap délelőtt a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság 500 méteres döntőiben.

Babos Tímea párosban negyeddöntős

Babos Tímea és Kristina Mladenovic három játszmában jutott negyeddöntőbe a női párosok versenyében a francia nyílt teniszbajnokság hétfői játéknapján.

Fucsovics megnyerte a genfi tenisztornát

Fucsovics Márton megszerezte pályafutása első ATP-trófeáját az 501 ezer euró (159 millió forint) összdíjazású genfi salakpályás férfi tenisztornán.

Orbán Viktor gratulált a győri lányok újabb BL-győzelméhez

A miniszterelnök a Facebook-oldalán gratulált a Győri Audi ETO címvédéséhez, valamint születésnapja alkalmából a csapat klasszisát, Görbicz Anitát is felköszöntötte.

Óriási: Euroliga-döntőben a Sopron!

A soproni csapat a hazai pályán rendezett final fouron harcolta ki a döntőbe jutást!

BL-győztes a Győri Audi ETO!

A Győri Audi ETO KC hosszabbítás után 27-26 arányban múlta felül a macedón Vardar Szkopjét a Bajnokok Ligája négyes döntő fináléjában, így a magyar csapat megvédte címét.

Orbán: Csepelen is csak a Fidesz!

A miniszterelnök Csepelen kampányolt Németh Szilárd mellett.

Márton Anita világbajnok!

Márton Anita a magyar atlétika első világbajnoki címét szerezte meg pénteken azzal, hogy országos csúccsal megnyerte a női súlylökést a birminghami fedettpályás vb-n.

Frappáns üzenettel gratulált a rendőrség a magyar váltónak

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolyaváltó történelmi sikerét a rendőrség sem hagyta szó nélkül.

Liu Shaolin Sándor döntős 1000 méteren

Liu Shaolin Sándor döntőbe jutott a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres versenyében a pjongcsangi téli olimpián.

Orbán Viktor is gratulált Babos Tímeának

A miniszterelnök a Facebook-oldalán gratulált a magyar teniszezőnőnek, aki pályafutása első Grand Slam-tornáján diadalmaskodott.

Megvan a csoportunk a Nemzetek Ligájában

A görög, a finn és az észt csapattal mérkőzik meg a C divízióban az első alkalommal kiírt, szeptemberben rajtoló Nemzetek Ligájában a magyar labdarúgó-válogatott.

Babosék elődöntősök!

Babos Tímea az indiai Rohan Bopannával az oldalán bejutott az elődöntőbe vegyes párosban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Ezt mondta Roger Federer Fucsovics Mártonról

A svájci legenda elismerően nyilatkozott a magyar sportolóról.

Fucsovics nyolcaddöntős, Federer következhet

Fucsovics Márton három sima szettben legyőzte az argentin Nicolas Kickert, ezzel bejutott az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjébe, ahol a 19-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federerrel találkozhat.

Legyőztük Costa Ricát

A magyar labdarúgó-válogatott idei utolsó fellépésén 1-0-ra győzött Costa Rica ellen a Groupama Arénában.

Babos Tímea a világranglistán is előrelépett

Babos Tímea öt helyet javítva a hetedik párosban a női teniszezők legfrissebb világranglistáján.

Kubatov: "a Ferencváros győzött"

Közös sajtótájékoztatót tartott a megegyezés részleteiről az FTC elnöke, Kubatov Gábor és a Ferencváros labdarúgócsapatának vénaszkenneres beléptetése ellen tiltakozó szurkolók képviselője, Hamberger Ádám.

Negyvenegy éve győztünk utoljára Svájcban

A magyar labdarúgó-válogatott az osztrákok után a svájciakkal találkozott a legtöbbször története során, a szombati világbajnoki selejtezőmérkőzés lesz a két együttes 46. párharca.

Legyőztük a letteket

A magyar labdarúgó-válogatott 3-1-re legyőzte Lettország csapatát.

Várakozáson felül teljesített a férfi vízilabda-válogatott a vébén

Märcz Tamás szövetségi kapitány szerint a közvélemény és a szakma szempontjából is várakozáson felül teljesített a csapat azzal, hogy a második helyen végzett a vizes vébén.