CÍMKE: európa-bajnokság

Három éve az egész ország ünnepelt

Ma is pályára lép majd a nemzeti tizenegy, de három évvel ezelőtt ezen a napon sokkal fontosabb mérkőzésre került sor.

Megvan az úszóválogatott első aranyérme Glasgow-ban

Milák Kristóf arany-, míg Kenderesi Tamás ezüstérmet nyert vasárnap 200 méter pillangóúszásban a Glasgow-ban zajló multisport Európa-bajnokságon.

Húsz éve nem volt ilyen: magyar Eb-arany női tornában!

hajrá, magyarok!

Dévai Boglárka aranyérmet nyert ugrásban a glasgow-i tornász Európa-bajnokságon.

Az oroszoktól is kikapott, csak nyolcadik a magyar válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott csupán a nyolcadik helyen végzett a Barcelonában zajló Európa-bajnokságon, miután szombaton 9-8-ra kikapott Oroszország csapatától.

Kikapott a magyar női vízilabda-válogatott

A címvédő magyar női vízilabda-válogatott a negyedik helyen zárta a barcelonai Európa-bajnokságot, miután a pénteki bronzmérkőzésen 12-6-ra kikapott a házigazda spanyol csapattól.

Három arany és összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

A magyar versenyzők három aranyérmet és egy-egy ezüstöt, valamint bronzot szereztek vasárnap délelőtt a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság 500 méteres döntőiben.

A kemény csajok napja volt a húsvétvasárnap

A legkeményebb magyar lányok remekeltek vasárnap.

Hosszú Katinka megállíthatatlan

A koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján Hosszú Katinka 200 vegyesen is győzött. A sportoló 50 háton is megvédte a címét. Meglepő? Aligha!

Hosszú Katinka ismét lemosta a mezőnyt

A magyar sportoló 400 vegyesen lett Európa-bajnok.

Így énekelte a Himnuszt a magyar közönség a csodálatos győzelem után

Elképesztő hangulatot teremtett a győztes csapat köszöntésére a magyar szurkolótábor.

Magyar földön vertük Romániát

A magyar férfi kosárlabda-válogatott legyőzte Romániát az Európa-bajnokság C-csoportjának 4. fordulójában, Kolozsváron.

Menedékjogot kért Horvátországban a 2014-es szerb-albán mérkőzést megzavaró szurkoló

amerika, london, párizs

Politikai menedékjogot kért Horvátországban Ismail Morina albán szurkoló, aki 2014-ben azzal zavarta meg a belgrádi szerb-albán Európa-bajnoki labdarúgó-selejtezőt, hogy Nagy-Albániát ábrázoló zászlót röptetett a pálya fölé egy drónnal.

Kapott még egy esélyt az U17-es válogatott

A korosztályos csapatnak még van lehetősége kivívni a világbajnoki szereplést.

U17-es EB: a csoportfavorit franciák ellen kezdünk szerdán

Az U17-es magyar válogatott szerdán 14.00 órakor megkezdi szereplését a korosztályos EB-n. Az ellenfél a csoport favoritja, Franciaország lesz. A mérkőzést Nagygoricán rendezik.

Megint megvertük az osztrákokat az Eb-n

A magyar U19-es labdarúgó-válogatott pénteken az ifjúsági Európa Bajnokság elitkörében Ausztria ellen lépett pályára.

Óriásit kaszált az Eb-vel a Fradi

Persze nem az FTC jutott a legtöbb pénzhez a szövetségtől, a Juventus a többszörösét kapta a zöld-fehérek kompenzációjának.

Kijutott a jövő évi Eb-re az ifi válogatott

4-0-ra nyert Örményországban az U19-es foci válogatottunk, és ezzel kvalifikálta magát a 2017-es Eb elitkörébe.