CÍMKE: aranyérem

Dupla arany a magyar gyorskorcsolyázóktól

Vasárnap a vegyes és az olimpiai bajnok férfi váltó arany-, míg egyéniben Liu Shaoang országos csúccsal bronzérmet nyert 500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolyázók Salt Lake Cityben rendezett világkupa-állomásán.

Újabb magyar arany gyorskorcsolyában

Liu Shaolin Sándor ismét aranyérmet szerzett. A fiatal olimpikon nyerte az első 1000 méteres versenyt a rövidpályás gyorskorcsolyázók második, Salt Lake Cityben zajló világkupa-állomásának szombati napján.

Centiken múlt, de meglett az aranyérem a női kajak négyesnek

Hihetetlen hajrá után 13 ezreddel nyert a magyar egység!

Nincs megállás: Kozák Danuta duplázott, párosban is aranyat nyertünk

A Kárász Anna, Kozák Danuta páros 500 méteren hatalmas csatában győzött.

Újabb arany! A Birkás-Balaska páros győzött 200 méter kajakon

Az Eb-n harmadikok voltak, a legutóbbi vébén is ők nyertek.

Kozák Danuta aranyérmes a kajak-kenu vébén!

Női 500 méteren a mai első döntőben rögtön egy magyar aranyat ünnepelhetünk.

Megvan a 200. magyar arany a kajak-kenu világbajnokságon

Bodonyi Dóra aranyérmet szerzett a női kajak egyesek 1000 méteres versenyében a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság pénteki napján. Nádas Bence kajak 500-on bronzérmet szerzett. Csipes Tamara, Medveczky Erika kajak kettős pedig 1000 méteren oktatta a mezőnyt.

Verrasztó Dávid aranyérmes 400 méter vegyesen!

A címvédő Verrasztó Dávid aranyérmet nyert csütörtökön 400 méter vegyesen a Glasgow-ban zajló úszó Európa-bajnokságon.

Húsz éve nem volt ilyen: magyar Eb-arany női tornában!

hajrá, magyarok!

Dévai Boglárka aranyérmet nyert ugrásban a glasgow-i tornász Európa-bajnokságon.

Három arany és összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

A magyar versenyzők három aranyérmet és egy-egy ezüstöt, valamint bronzot szereztek vasárnap délelőtt a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság 500 méteres döntőiben.

Frappáns üzenettel gratulált a rendőrség a magyar váltónak

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolyaváltó történelmi sikerét a rendőrség sem hagyta szó nélkül.

Hosszú Katinka megállíthatatlan

A koppenhágai rövidpályás úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján Hosszú Katinka 200 vegyesen is győzött. A sportoló 50 háton is megvédte a címét. Meglepő? Aligha!

Hosszú Katinka ismét lemosta a mezőnyt

A magyar sportoló 400 vegyesen lett Európa-bajnok.

Aranyérmes a női kajaknégyes 500 méteren

A Takács Tamara, Medveczky Erika, Fazekas-Zur Krisztina, Vad Ninetta összeállítású magyar kajaknégyes aranyérmet szerzett 500 méteren a racicei kajak-kenu világbajnokság vasárnapi versenynapján.

Aranyérmes lett a magyar kajakpáros 200 méteren

A Balaska Márk, Birkás Balázs kajakpáros aranyérmet szerzett 200 méteren a racicei kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján.

A szurkolók öt-hat magyar aranyat várnak a vizes vb-n

A magyar közönség kifejezetten optimistán várja a pénteken kezdődő magyarországi vizes világbajnokságot, amelyen öt-hat aranyéremre számít - derült ki az NRC és a NetPanel kedden publikált reprezentatív felméréséből.

Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett

Hosszú Katinka két aranyérmet szerzett az úszók rövidpályás világbajnokságának szerdai napján a kanadai Windsorban.

A szomszédos népek irigylik a magyarok sikereit

amerika, london, párizs

A Vice.com egy érdekes összeállítást készített Magyarország olimpiai szerepléséről. Szomszédjaival hasonlítják össze hazánk egyedülálló és kiemelkedő sportteljesítményét.

Újabb magyar aranyérem az olimpián!

Kozák Danuta és Szabó Gabriella olimpiai aranyérmet nyert női kajak kettesben! Hogyan jutottak el idáig?