Saját korlátozásokkal védik magukat a turistacélpontnak számító települések
2020.04.08. 14:10
Több természeti és építészeti szépségével turistacélponttá vált magyar település is megunta, hogy
el hozzájuk.
Szentendre város honlapján jelentette be Fülöp Zsolt polgármester, hogy a veszélyhelyzetre való tekintettel
Az önkormányzat által készített intézkedési terv alapján április 10-től, azaz nagypéntektől húsvét végéig Szentendre belvárosát lezárják a vendégforgalom, illetve a nem szentendreiek gépjárműforgalma elől.
A Dunakanyarban fekvő Zebegény is besokallt: a képviselő-testület nevében Hutter Jánosné polgármester asszony rendelte el, hogy
A lakók és a közfeladatot ellátó járművek behajthatnak, de a többi autós kizárólag a 12-es főúton közlekedhet Zebegény belterületén a rendelet visszavonásáig.
Velencén az elmúlt hétvégén akkora tömeg mozgott, hogy a rendőrök sem tudtak mit kezdeni a felelőtlen kóricálókkal. Ezért Gerhard Ákos polgármester a Fehérvár TV-nek elmondta, hogy
a vasútnál lesz csak nyitva a parkoló azoknak, akik munkába mennek, a tóparti bevásárlóközpontnál pedig csak egy órán át lehet majd parkolni. Így próbálnak védekezni a felelőtlen turisták inváziójától.
A 888 úgy értesült, hogy
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Több száz milliót hozhattak a konyhára az üres stadionok
Bevételt is hoztak a járvány miatt üres stadionok. Az alig másfél éve átadott Puskás Arénában négy Bajnokok Ligája, és két Európa-ligamérkőzést játszottak. Természetesen a „házigazda” klubok szépen meg is fizették ennek az árát. Csakúgy, mint a katari válogatott, amely a március végi debreceni szép napokért fizetett. Nem is keveset.
Svéd többnejűség, újabb BLM balhé egy lelőtt bűnöző miatt
Gyurcsány meg nyakig van a córeszben.
Gyurcsány nyakig a córeszben
Gyurcsány Ferenc érdekes ember. Belenavigálta magát a koronavírusos córeszbe s most úgy gondolja, ha ezt letagadja, akkor a baj egyszerűen megszűnik. Mintha nem is létezett volna. Pedig nem szűnik meg, inkább egyre csak terebélyesedik.