Érdektelenségbe fulladt a tegnapi pedagógus sztrájk
2016.04.21. 10:28
A Fidesz frakcióvezetője szerint a szerdai sztrájk a pedagógusok körében igencsak érdektelenségbe fulladt, nagyjából 80-85 százalékuk nem vett részt benne.
Kósa Lajos csütörtök reggel azt mondta a Kossuth Rádió műsorában, hogy a legmeglepőbb kijelentést a Pedagógus Szakszervezet vezetője tette, aki szerint a politikát be kell vinni az iskolába. Ebből mindenki előtt nyilvánvalóvá kellett válni annak, hogy az egész pedagógussztrájk
valós problémák mögé bújva meztelen politikai törekvéseket tartalmaz, ami nem meglepő, hiszen a szakszervezetek igen régen szövetségesei az MSZP-nek."
A Fidesz frakcióvezetője szerint az utcai kiabálás csak figyelemfelhívásra jó, feltéve, ha csatlakoznak hozzá az emberek, a sztrájk csak fenyegetés lehet. Majd kérdésként vetette fel, hogy vajon kiabálva meg lehet-e egyezni bármiről is, majd válaszolt is rá: nem könnyű.
(MTI)
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Szabályozott marad a fakitermelés, balhézik a Jobbik és Jakab
És még Macronon is jó sokan felháborodtak...
Milák Kristóf aranyérmes 100 méter pillangón
Milák Kristóf címét megvédve aranyérmet nyert 100 méter pillangón vasárnap a római úszó Európa-bajnokságon.
Jakab Péterék szerint újabb Jobbik alapszervezetek oszlatták fel magukat
Vasárnapi felvonás a balra tolódott ex-jobboldaliak szappanoperájához.