Magyar–francia meccs: ahogy a 888 csapata látja

2021.06.19. 09:30

Ma újabb meccset játszik a magyar válogatott, ezúttal a regnáló világbajnok Franciaország lesz az ellenfél a pályán. Ezt a mérkőzést is hatalmas várakozás előzi meg, egyedülálló módon a Puskás Arénában lesz ismét telt ház az Európa-bajnokságon.

Az első fordulót követően ismét mindenki megkezdte a számolgatást, az esélylatolgatást. Természetesen a 888.hu csapatának is megvannak a tippjei, gondolatai, megérzései a végeredménnyel kapcsolatban.

Jánosy Károly: Csak az a Mbappé! Csak őt tudnánk feledni. Erre a kilencven percre azért lassulhatna valamicskét!

Prokaj Dávid: Portugália ellen 10 percen múlt, hogy nem jött össze a hőn áhított bravúros eredmény. Remélem, hogy ezúttal a mi javunkra fog úgy megpattanni a labda, ahányszor csak akar! Hajrá, Magyarország!

Fábián Eszter: Bár a nyeréstől messze álltunk a legutóbbi portugál meccsen, viszont a magyar fiúk vitathatatlanul helytálltak a legjobbak ellen is. Úgyhogy ha csak egy kicsivel többet sikerül beletenni, lehet hogy a franciák mennek haza sírva bagettet enni! Hajrá Fiúk!

GFG: A csigazabálóknak nem fog ízleni az Erős Pista. 1-1

Filipp Dávid: A franciákat meglepjük. Kész. Pont.

Fodor-Horváth Zsófia: Istenem, de jó lesz végignézni, ahogy elpicsázzuk a franciákat! :)

Ányos Miklós: Ma a 84. perc után sem fáradhatunk el. Kitartás!

Schüller Márton Imre: Azt gondolom a magyar válogatott a legutóbb is derekasan helyt állt egy nagyon erős ellenfél ellen. Most is nagyon összeszedett játékra lesz szükség és a győzelem így is távoli. De ha nem is nyerünk a fiúk biztosan alaposan megizzasztják a Franciákat.

Horváth K. József: A győztesek soha nem adják fel. Akik feladják, sohasem győznek. Mi, magyarok soha nem adjuk fel!

Hökkön Melinda: Nagyon-nagyon féltem a magyar válogatottat a mai meccstől, nagyon jó játékosokból áll az ellenfél, de bízom abban, hogy a fiúk ismét varázsolnak nekünk valami szépet! Hajrá Magyarország!

Szabó József: A franciáktól kaptuk a felvilágosodást és a croissant, most adjunk is valamit! Hajrá, magyarok!

Kovács Nikol: Kemény menet lesz, de bízom a magyar válogatott rátermetségében. 1:0 Hajrá, Magyarok!