Hat gól, két piros lap és döntetlen Kisvárdán – NB I-es eredmények

2019.10.05. 18:58

Drámai mérkőzést játszott egymással a Kisvárda és a Zalaegerszeg; a hosszabbításban mentett pontot a Felcsút.

Az NB I. nyolcadik fordulójának első meccsén, még délután az Újpest bár végig támadta a meccset, végül 2–1-re kikapott a Mezőkövesdtől.

Az ötkor kezdődő találkozók közül a Kisvárda–Zalaegerszeg sikerült a legizgalmasabbra: a szünetben a zalaiak már két góllal vezettek, ám a Kisvárda a második félidő elején szépített, majd emberelőnyben még két gólt lőtt és fordított, a harmadik gólját tizenegyesből szerezte a szabolcsi klub. Ezzel még nem volt vége, a ZTE kilenc emberrel egyenlített, és meg is őrizte a döntetlent a közel száz percig tartó mérkőzésen, a vége 3–3 lett.

A Kaposvár egy félidőt követően vezetett Pakson, ám végül 2–1-re kikapott, ezzel utolsó a tabellán.

A Diósgyőr hazai pályán sokáig vezetett a Felcsút ellen, ám végül a falusi klub a hosszabbításban egyenlíteni tudott, 1–1 lett a vége.

A Fehérvár–DVSC meccs 19:30-kor kezdődik, míg a Honvéd–FTC rangadót vasárnap rendezik.