Döntõben a magyar vízilabda-válogatott!

2017.07.27. 21:40

Óriási, küzdelmes meccsen 7-5-re nyert a magyar válogatott a görögök ellen, így döntõbe jutottunk!

Az első félidőben fej fej mellett ment a két csapat, a görögök többször vezettek, mint mi, de 4—4-ig nem volt egy gólnál nagyobb különbség. A második negyed végén 5—4-es vezetéssel fordultak a csapatok.

A harmadik negyedet egy góllal nyertük, így kétgólos vezetéssel kezdhettük az utolsó negyedet.

A görögök hatalmasat küzdöttek, de főleg Nagy Viktor védéseinek köszönhetően is maradtak négy gólnál. A negyedik negyed elején újabb gólt szereztünk, ezzel már 7—4 volt ide.

A negyed további részében hatalmas küzdelem folyt, gól viszont a végéig nem esett, 7—5 a vége, az utolsó pillanatban dobtak egyet a görögök, de döntőben a magyar csapat, csodálatos!

A meccs után zengett-zúgott az álé, álé Magyarország, Magyarország című szurkolói rigmus. A döntőben a magyar csapat ellenfele az esti horvát-szerb meccs győztese lesz.