A Vidi nyerte a Magyar Kupát

Horváth Tamás

2019.05.25. 21:27

A piros-kékek másodszor hódították el a trófeát.

Igazi futballhangulat várta a feleket a Magyar Kupa szombat esti döntőjében. Mind a Budapest Honvéd, mind pedig a MOL Vidi szurkolói alaposan kitettek magukért.

Sokáig nem is kellett várniuk a gólra, a 14. percben a fehérvári Vinicius lökte fel a tizenhatoson belül Holendert, aki a jogosan megítélt tizenegyest magabiztosan értékesítette. 1-0 a Kispestnek!

Az igazán nagy fehérvári helyzetekre a második félidőig kellett várni, Gróf hiába hárított többször is bravúrral, a 80. percben már ő sem segíthetett, egy szögletrúgást követően Scsepovics talált be. 1-1!

Fotó: MTI

Amikor már mindenki készült a hosszabbításra, jött a dráma. A 91. percben Huszti végezhetett el egy jobb oldali szabadrúgást, beadását Hadzic váltotta gólra. 2-1 a Vidinek!