Címke: döntõ

Döntőben a magyar férfiválogatott

A címvédő magyar férfi vízilabda-válogatott 10:8-ra legyőzte a világbajnok spanyol csapatot a Splitben zajló 35. Európa-bajnokság csütörtöki elődöntőjében.

Hosszú Katinka is a döntőbe jutott 200 méter vegyesen

A címvédő Hosszú Katinka a hetedik idővel bejutott a 200 méter vegyes szerdai fináléjába a tokiói olimpia úszóversenyének keddi elődöntőjéből.

Nem bírnak magukkal az angol drukkerek

A The Athletic újságírója, Alex Kay-Jelski Twitter oldalán számolt be arról, hogy nagy feszültségben telnek a döntő előtti órák a Wembley Stadion környékén, ahol a jegy nélkül maradt szurkolók megpróbálnak betörni a stadionba. További helyszíni jelentések arról számolnak be, hogy a jegy nélküli drukkerek lefizetik a kapuőröket és így jutnak be.

Eb-döntő: Olaszország–Anglia. A 888 csapata megmondja tutit

Öt évet kellett várni, de végre itt van, ismét labdarúgó Európa-bajnokságot rendeznek az öreg kontinensen. Európa legjobb csapatai – köztük Magyarország is – egy hónapon keresztül mérik össze tudásukat, de a végén csak egy együttes örülhet. A 888.hu is kiveszi a részét a szurkolásból, a torna ideje alatt mindennap egy slágermeccs győztesét tippeljük meg párokba osztva, nem feltétlenül futballszakmai szempontok alapján. A döntő: Olaszország–Anglia.

Lőw Zsolt a BL megnyerése után reméli, hogy most sok magyar büszke rá

A friss Bajnokok Ligája-győztes Chelsea másodedzője úgy véli, hogy a labdarúgás legmagasabb szintjén vannak, ahonnan neki nagyon nehéz lenne egyet-kettőt visszalépni.

Magyarország rendezi az öttusa-világkupa döntőjét

A finálé házigazdája eredetileg Szöul volt, de a koronavírus-járvány megfékezésére hozott dél-koreai korlátozások, az ottani szigorú karanténkötelezettség miatt változtatásra volt szükség.

A döntőbe jutottak Babosék

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős bejutott a fináléba a francia nyílt teniszbajnokságon.

Nem rendezik meg az OKTV döntőit

A végső eredményeket már lezajlott versenyfordulókban elért eredmények alapján határozzák meg.