Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
bulvár
 
 
 
 

Terhes férfiak jelentek meg Londonban

2018. június 16. 20:00

Terhes férfiak vonaglottak a London Fashion Week (londoni divathét) keretein belül megszervezett egyik divatbemutatón.

A londoni divathét alkalmából a kínai ruhatervező, Xander Zhou egy épp ésszel fel nem fogható koncepciót talált ki divatbemutatóján: felcsatolható, műpocakkal rendelkező férfiakkal játszatta el, hogy terhesek, miközben a ruhakollekcióját mutatták be.

At Supernatural, Extraterrestrial & Co., we're prepared to welcome a future of male pregnancy. Model: Daniel Olze @daniolze Xander Zhou Spring/Summer 2019 _ Creatve direction: Xander Zhou @xanderzhou _ brought to you by Xander Zhou Studio team _ Music: Emil Schult @emilschult _ Styling: Gary David Moore @gary_david_moore Casting: Madeleine Østlie @maddeostlie Hair: Kiyoko Odo @kiyokoodo Make-up: Isamaya Ffrench @isamayaffrench Set design: Sophie Durham @_sophiedurham Production: Antony Waller @awandc _ Press Release: Ross Aston @rossaston Front of House Photography: Helle Moos @hellemoos PR: Agency Eleven @agencyeleven Sales: Nana Suzuki @suzukishowroom _ #xanderzhou #ss2019 #LFWM

Néhány férfi modell emellett a New World Baby (újvilági baba) feliratot viselte, arra utalva ezzel, hogy a 21. század szerintük mit tartogat magában még ez ügyben. A ruhadarabokat előállító cég a szürreális ötlet kapcsán elmondta, azért esett a választás a terhes férfiak megjelenítésére, mert vállalatuk elkötelezett az afféle – szerintük – előremutató technológiai fejlesztések iránt, amelyek a jövőben lehetővé tehetik majd, hogy férfiak is szülhessenek gyereket. 

Látlelet a homoszexuális apukákról

OLVASTAD MÁR?

bulvár
 
 
 
 
KOMMENTEK BETÖLTÉSE
Meghökkentően sok lány akar fiúvá válni

Meghökkentően sok lány akar fiúvá válni

amerika, london, párizs

Elképesztő mértékben nőtt azon fiatal lányok száma, akik nemet akarnak váltani. A megdöbbentő adatok miatt utánajárnak annak, mi lehet az oka.

Ultrák nélkül vág neki az El-nek a Vidi

Ultrák nélkül vág neki az El-nek a Vidi

hajrá, magyarok!

Bár a sok néző garantált a fehérváriak összes meccsén, az nagy kérdés, milyen lesz a hangulat.

Öt év börtönre ítélték a röszkei terroristát, Ahmed H.-t

Jogerősen öt év börtönbüntetéssel sújtotta Ahmed H.-t csütörtökön a Szegedi Ítélőtábla.

Hisztiznek a balosok Spanyolországban, mert a spanyol Néppárt támogatja Orbánt

Hisztiznek a balosok Spanyolországban, mert a spanyol Néppárt támogatja Orbánt

amerika, london, párizs

Felkérdezné az Unidos Podemos spanyol baloldali pártszövetség a spanyol néppárti képviselőket annak kapcsán, hogy nem szavazták meg a Sargentini-jelentést az Európai Parlamentben - olvasható ki az MTI cikkéből.

Orbán: semmi szükség arra, hogy más védje helyettünk a magyar határt

Orbán: semmi szükség arra, hogy más védje helyettünk a magyar határt

kétharmad

Semmi szükség arra, hogy a Frontex védje meg helyettünk a magyar határt, nem beszélve a szuverenitás elvi kérdéseiről - jelentette ki a miniszterelnök.

Fordulat a dán kultúrharcban: több kereszténység, kevesebb integráció

Fordulat a dán kultúrharcban: több kereszténység, kevesebb integráció

amerika, london, párizs

A dán kulturális minisztérium és a közszolgálati műsorközlő között kötött új szerződés értelmében utóbbinak ezentúl erőteljesebben kell hangsúlyoznia a dán társadalom keresztény gyökereit. Az integráció propagálása viszont kikerült a dokumentumból.

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
A 888.hu a kényelmesebb böngészés érdekében cookie-kat használ. Adatvédelmi tájékoztató ELFOGADOM
Vissza az oldal tetejére