Pontokat talált az Újpest

Nagy Gábor

2017.04.22. 20:01

Eredmények az NB1-bõl.

A Debreceni VSC 4 - 2-re győzte le Király Gabiékat, a Haladásnak esélye sem volt, hiszen már az első félidőben 3 - 1 volt az állás.

A tavalyi bajnok Ferencváros a Gyirmóthoz látogatott, s bár a hazaiak megszerezték a vezetést az első félidőben, a Fradi gyorsan fordított és 2 - 1-el fordultak a második játékrészre. Ekkor is esett két gól még, de a három pont maradt az FTC-nél. 2 - 3.

Mind a három Fradi-gólt Gera Zoltán szerezte.

Az Újpest szintén idegenben játszott, az ellenfél a Mezőkövesd volt. A lilák meggyőző játékot mutattak, a második félidőben már 3 - 0 is volt az állás, sőt, egy hazai játékost még ki is állított a játékvezető, így igencsak meglepő volt az, hogy a Mezőkövesd a hosszabbításban szépíteni tudott. 1 - 3.

Az MTK Budapest hazai pályán fogadta a Videotont, a vége 1 - 1-es döntetlen lett.

A Paks viszont otthon kapott ki, az egyre jobb formába lendülő Diósgyőr ugyanis 1 - 0-ra győzött.

Update: a Honvéd kikapott a Vasastól 1 - 0-ra.