" Csatlakozz a lázadókhoz!”
hajrá, magyarok!

Óriási meccset játszott a Juve és a Tottenham, alázott a City

2018. február 13. 22:39

Kedden folytatódott a Bajonok Ligája, a Manchester City nagyon simán nyert, a Juventus és a Tottenham viszont fordulatos és izgalmas meccset játszott egymással.

A Juventus már a 9. percben 2—0-ra vezetett Higuain duplájával. Az első gól az első percben született, majd a 9. percben tizenegyesből duplázott az argentin támadó. A folytatásban egyre inkább átvette az irányítást a Tottenham, szépítettek is. A szünetben 2—1 volt az állás úgy, hogy a 47. percben Higuain kihagyott egy büntetőt.

A fordulás után a Juve volt aktívabb, de a Tottenham szerzett gólt. Az utolsó 20 perc nagy küzdelmet hozott, de gólt nem, 2—2 lett a vége.

A Manchester City 4—0-ra nyert idegenben a Basel ellen, ez a párharc tehát eldőlt. Kedden egy meccset az EL-ben is rendeztek, a Crvena Zvezda 0—0-át játszott a CSZKA Moszkvával otthon.