" Csatlakozz a lázadókhoz!”
hajrá, magyarok!

Óriási meccset játszott a Juve és a Tottenham, alázott a City

2018. február 13. 22:39

Kedden folytatódott a Bajonok Ligája, a Manchester City nagyon simán nyert, a Juventus és a Tottenham viszont fordulatos és izgalmas meccset játszott egymással.

A Juventus már a 9. percben 2—0-ra vezetett Higuain duplájával. Az első gól az első percben született, majd a 9. percben tizenegyesből duplázott az argentin támadó. A folytatásban egyre inkább átvette az irányítást a Tottenham, szépítettek is. A szünetben 2—1 volt az állás úgy, hogy a 47. percben Higuain kihagyott egy büntetőt.

A fordulás után a Juve volt aktívabb, de a Tottenham szerzett gólt. Az utolsó 20 perc nagy küzdelmet hozott, de gólt nem, 2—2 lett a vége.

A Manchester City 4—0-ra nyert idegenben a Basel ellen, ez a párharc tehát eldőlt. Kedden egy meccset az EL-ben is rendeztek, a Crvena Zvezda 0—0-át játszott a CSZKA Moszkvával otthon.

Szabadon lehet kommentelni, a vélemény szabad, viszont a gyűlöletkeltésért, személyi integritás megsértéséért mindenki maga felel.

Szijjártó levélben ment neki a migránssimogatóknak

spring is coming

Szijjártó Péter levélben is tiltakozott az Európai Unió kül- és biztonságpolitikai főképviselőjénél, Federica Mogherininél, amiért az ENSZ globális migrációs csomagjáról folytatott tárgyalásokon közös uniós álláspontként adtak elő egy olyat, amelyről nincs konszenzus a 28 tagállam között.

Macron jót szórakozott a nemzeti konzultáción

A francia elnök, Emmanuel Macron megpróbált jópofa lenni - azonban ez sem jött össze neki.

Az ENSZ szerint Észak-Írország életpárti politikája nőkkel szembeni erőszakot szül

Az ENSZ nőjogi bizottsága elképesztő érvekkel szállt bele Észak-Írország abortuszellenes törvénykezésébe.

A "kormányváltó" ellenzék támogatottsága továbbra is vicces

A Nézőpont Intézet legfrissebb kutatása azt mutatja, hogy a teljes népesség körében a Jobbik, az MSZP-Párbeszéd, a DK és az LMP is öt százalék körül mozog. Nem javít a helyzetükön az sem, hogy a biztos pártválasztók között kiegyenlített a küzdelem.