Minden nyitott maradt a Videoton EL-selejtezõje után

2017.08.17. 22:55

Nem dõlt el semmi a Videoton EL-selejtezõjének elsõ meccsén.

A nézők nélkül rendezett belgrádi találkozó nagy küzdelmet hozott, két egyenlő erőkből álló csapat feszült egymásnak. A 100 Vidi-szurkoló nagy dicséretet érdemel, ők becsülettel végigszurkolták a találkozót.

Az első félidőben két kényszerű cseréje is volt a Videotonnak, ez is mutatta, hogy nem finomkodott egyik csapat sem, gól azonban nem született.

A második játékrész is szinte ugyanilyen játékot hozott, gyűrték egymást a csapatok. A 93. percben hatalmas helyzetet hagyott ki a Videoton, de a játék képe alapján a döntetlen reális eredmény.

Nem szerzett gólt egyik csapat sem, 0—0 lett a vége. A döntetlen a Vidinek kedvez, viszont az, hogy nem kapott gólt a Partizan, nagy esély lehet a szerbeknek, hiszen egy 1—1-gyel például ők mennének tovább, tehát Videotonnak nyernie kell a visszavágón.