Mészárlások napja volt a keddi a Bajnokok Ligájában

2017.09.12. 22:40

A Chelsea otthon, a PSG idegenben gálázott, a Bayern edzõmeccset játszott.

A Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójának első napja nem hozott nagy meglepetéseket.

A Barcelona könnyedén lépte le a Juventust, 3—0-ra, míg a másik olasz-spanyol párharc gólt sem hozott, Róma-Atletico 0—0.

A Bayern München úgy nyert 3—0-ra az Anderlecht ellen, hogy már a 12. percben emberelőnybe kerültek a bajorok, ezután szinte edzőmeccsé vált a találkozó.

A Chelsea és a PSG valóságos mészárlást rendezett, előbb 6—0-ra verte a Qarabag csapatát, míg a párizsiak idegenben alázták meg a Celticet, 5—0-ra győztek.

Öt gólt hozott az Olympiakos és a Sporting párharca is, de egyenlőbb eloszlásban, 2—3 lett a meccs 0—3-as félidő után. A Manchester United 3—0-ra verte az Anderlechtet, míg a CSZKA Moszkva fordított a Benfica ellen, némi meglepetésre 2—1-re így az oroszok nyertek.