Kis csapatok nagy napja volt a mai az NB I-ben

2018.09.15. 19:02

Nyert a Felcsút, a Kisvárda és a Mezõkövesd is.

Az NB I. nyolcadik fordulójában az összes hazai csapat nyert a szombaton ötkor kezdődő találkozókon.

Az Újpest küzdelmes meccsen Nagy hatalmas góljával győzte le a Debrecent 1–0-ra, ez a lilák második győzelme a bajnokságban.

A Paks 3–0-ra verte az MTK, a vendégek tizenegyest hibáztak és zsinórban másodjára kaptak ki.

A Mezőkövesd az első negyedóra után már 3–0-ra vezetett a Diósgyőr ellen, a DVTK 3–2-re feljött, de végül 4–2 lett a végeredmény.

A Kisvárda meglepetésre simán kiütötte a Haladást 4–1-re, ezzel már nem is kiesők, míg a Hali az utolsó helyre csúszott vissza.

A Felcsút első győzelmét szerezte, ez pont a Mol Vidi ellen jött össze, 0–1-ről fordítva 2–1-re. A Vidi a 102. percben tizenegyest hibázott.

19:30-tól Honvéd–Fradi.

Az esti meccs feszült hangulatban, de jó iramban zajlott, a Ferencváros nyert 1–0-ra, ezzel vezeti a tabellát.