Kikapott a Fradi, kiesõ helyen a Vasas

2018.03.03. 18:55

Az NB I. 21. fordulójának eredményei.

A forduló egyik rangadóján a Diósgyőr Debrecenben fogadta a Fradit. Az FTC hamar vezetést szerzett Böde révén, a szünetig az eredmény nem is változott. Fordulás után a DVTK két percen belül fordított az 58. és az 59. percben, ezzel pedig meg is nyerték a találkozót 2—1-re.

A kiesési derbin a Haladás 3—0-ra kiütötte a Vasast, ezzel az angyalföldi gárda a kieső zónába csúszott le, míg a Hali ezzel már a kilencedik.

A Mezőkövesd kétszer is hátrányban volt Újpesten, azonban Koszta beállt a 66. percben, majd 12 perc alatt lőtt két gólt, és ezzel a kövesdiek 3—2-re nyertek Újpesten. A Mezőkövesd még mindig utolsó, de ezzel közelebb kerültek a mezőnyhöz.

A Balmazújváros-Paks és a Felcsút-Debrecen meccsek egyaránt 0—0-val értek véget.

19:30-tól a tavalyi bajnoki döntő, Honvéd-Videoton!

Az esti meccs előtt a Fradi három ponttal vezeti a tabellát, a Vidi egy győzelemmel beérné a zöldeket. A Debrecen a szenvedése ellenére maradt harmadik, a Honvéd megelőzheti őket, ha nyer. A Mezőkövesd és a Vasas a két kieső, 20 és 21 ponttal, a Haladásnak és a Balmazújvárosnak 23-23 pontja van a még bent maradást érő helyeken.

FRISSÍTÉS: A Honvéd-Videoton-találkozó a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.