Bajnokot vert a Debrecen, nagyot hajrázott az Újpest

2017.12.02. 17:29

Az NB I 18. fordulójak eredményei.

A Debrecen az első félidőben jobb volt ellenfelénél, Takács is ekkor szerzett vezetést egy szép támadás után. A második játékrészben kiegyenlítettebb játék folyt a pályán, a Debrecen azonban hősiesen védekezett, pedig az utolsó percekben beszorult a hazai csapat. A vége 1-0 lett, a Loki tapad az élen állókra.

A Haladás új erőre kapott a múlt heti Fradi-verés után, ezúttal Felcsúton nyertek 3-1-re, és bár még kiesők a szombathelyiek, közelebb kerültek a mezőnyhöz. A Mezőkövesd 0-0-át ért el a Diósgyőr ellen hazai pályán a borsodi rangadón, ezzel visszaesett az utolsó helyre.

Az Újpest a szünet előtt és után is hamar kapott egy-egy gólt, így kétgólos hátrányba kerültek a lilák. A veretlenségi sorozatuk azonban nem szakadt meg, a hajrában sikerült egyenlítenie az Újpestnek, bő negyedórát emberelőnyben játszottak a hazaiak a végén, de a győzelem nem jött össze, 2-2 lett a meccs.

A Paks 3-1-re verte a Vasast

Este fél 8-tól kerül megrendezésre a forduló rangadója, a Fradi-Videoton. A fehérváriak vezetik a tabellát három ponttal az FTC előtt, a Debrecen a harmadik.