Mosolyalbum – Esztergom
2022.05.01. 21:12
Orbán Viktor kormányfő képgalériát töltött fel a mai esztergomi eseményről:
EZEK IS ÉRDEKELHETNEK
OLVASTAD MÁR?
Többen meghaltak fegyveres merényletben egy jeruzsálemi zsinagógában
Nyolcan meghaltak egy jeruzsálemi zsinagógában végrehajtott fegyveres terrorakcióban, többen megsebesültek, a merénylőt lelőtték – jelentette a 12-es kereskedelmi televízió Izraelben péntek este.
Magyarország biztonsága az első, Brüsszel pedig tízmilliárdokért küld fegyvert Ukrajnának
A mai legfontosabbak.
Belgium 92 millió euró értékű katonai felszerelést küld Ukrajnának
A belga szövetségi kormány pénteken 92 millió euró értékű katonai felszerelést tartalmazó segélycsomagot fogadott el Ukrajna számára – jelentette a RTBF belga hírportál Alexander de Croo miniszterelnök bejelentésére hivatkozva.
Az EU meghosszabbítja az Oroszország elleni gazdasági szankciókat
Az uniós tagországok kormányait tömörítő tanács fél évvel, 2023. július 31-ig meghosszabbítja az Oroszország egyes gazdasági ágazataira vonatkozó korlátozó intézkedéseket – közölte a testület pénteken.
Ukrajna bojkottálhatja az olimpiát
Ukrajna bojkottálhatja a 2024-es párizsi olimpiát, ha azon orosz és fehérorosz sportolók is indulhatnak.